Skocz do zawartości

Zgłoś błąd
csNE

[Skarga przyjęta][Skarga na admina] - LongeR, moj passat robi we wsi szum

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: csNE

Nick oskarżonego Admina: LongeR, moj passat robi we wsi szum

Data i godzina zdarzenia:przed chwilą

Opis sytuacji: Brak reakcji na wyzwiska w moją strone. Dość nie dawno zostałem tez zwyzywany przez mikrofon kilkanascie minut temu przez tego gracza Alek i też nie było żadnego odzewu w kierunku niego ani wyciagniecia zadnych konsekwencji od administracji będacej na serwerze. Chciałbym dodać, że krótko po tym co Alek napisal w moja strone na czacie którys z adminów, nie wiem ktory bo nicku nie widac napisal na [email protected]@ ,, Co to za słowo peda?". To jest śmiech na sali. 

Dowody:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć attachment.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

link do dema by sie przydał mniej wiecej wiesz pewnie koło której godziny,

Lub logi wystarczy sprawdzić, 

Ja bym sprawdził:

csNE

OSZCZUDŁO

Alek

jeżeli jest tym prowokatorem to na pewno myśle banik dłuższy będzie 

:)

, skarga na was, bo pewnie byliście wtedy na serwie więc wypowiedzcie sie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Ty sobie człowieku obejrzyj demka kiedy gra ten Alek, posłuchaj co on mówi przez mikro i co na czacie pisze. To znajdziesz odpowiedź na pytanie kto jest prowokatorem. Nie pozdrawiam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czytaj to ze zrozumieniem. jesteś ogólnie człowiekiem typu buntownika i zgoszkniały!!!!! . Myślisz że jesteś pempkiem świada który próbuje zbawić od przestrzegania prawa , nie widzac samego siebie kim jesteś i kim się stajesz ! . Jak to mówią prawo jest też po to by go naginać lecz w twoim przypadku przedłużyłbym na max hmm a za taka prowokację myśle nawet o podaniu nad czarnym BANEM lecz ja !!!! nie jestem taki zdeterminowany i daruję sobie tym razem. słowo ,,Peda" nie istnieje nawet w słowniku naszym pięknym Polskim !! Jedynie co widziałem jak grałem  na [email protected] (ogólnie bo już dokładnie nie pamiętam a sens taki) -<że Alek obraża csne->. Hm to ja faktycznie zobaczyłem w konsoli "ten peda scne" . Nie wyciągnelem wniosków bo nie było podstawy nie mogłem zdefiniować tg słowa i zaliczyć do obrazy. Tak jak pisałem do słowa peda(dwa razy w myślach powtorzylem) i mogę się tylko zdziwić co to jest i w jakim sensie nb Cię obraża, nie czekam na odp bo to nie ma sensu . Bez podstawie oskarżenia  to są właśnie jaja. !

złożysz podanie o czarnego bana to ja się przypne. 

a zastanawiałeś się czasami czemu np dochodzi do takiej sytuacji ? W kim jest problem.  Odkąd pojawiłeś się na cs-reload.pl masz zawsze jakieś problemy , chcesz szacunku zasłuż. Pamiętaj karma wraca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mariuszku 26 letni elektryku drogi. Ty weź się za robotę a nie wypisujesz farmazony których nawet czytać mi się nie chce. Naucz się z kolegą pełnić rolę administracji w tej śmiesznej giereczce komputerowej albo out. 

@edit ja już bym za to go wywalił na zbity...

Edytowane przez csNE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie róbmy z siebie, debili i nie udawajmy, że nie rozumiemy przekazu zdania. "Peda" i to jeszcze w tym kontekście "ten peda csne", szanujmy się panowie, przecież jest to oczywiste o co chodzi.
Rzecz jasna za jedno słowo "pedał" nie róbmy afery i nie zsyłajmy gracza na gułag, ale już wyżej widać iż kolega jawnie prowokuje gracza

, więc ostrzeżenie wypadałoby dać, a jeżeli dalej by kontynuował to wlepić bana.

Za samą sytuacje na serwerze, nie mogę wyciągnąć poważnych konsekwencji, natomiast za wpis na CB, 

został już przeze mnie odpowiednio nagrodzony. Nie będę tolerował takich odzywek do innych. Jeżeli masz problem z kimś, to administracja jest od tego by załatwiać takie sprawy.

,

wam panowie radzę się pilnować i wykonywać rzetelnie swoje obowiązki, bo będę wam dokładnie patrzył na ręce. Jeżeli pojawią się kolejne takie skargi to bardzo szybko możecie pożegnać się z funkcją admina na serwerze. W szczególności ty

masz się pilnować, bo po tym wybryku na CB, najszybciej możesz się z nami pożegnać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Pozytywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.