Skocz do zawartości

Zgłoś błąd
Bobencjusz

[TEMAT ZAMKNIĘTY]Raport adminów - Grudzień 2018r.

Rekomendowane odpowiedzi

ADMINI STALI ORAZ TESTOWI:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

16H

Godziny nie wyrobione, lecz pisałeś o nieobecności. Nie było jej na tyle, by "przymrużyć na to oko". W kolejnym miesiącu prosiłbym o to, by jednak ta norma była wyrobiona. Z oczywistych spraw - nie było żadnych problemów. Głosowanie w porządku.

6H

Drugi miesiąc z rzędu, nie zbliżyłeś się nawet, do połowy wymaganych godzin. Wraz z Pyśką, doszliśmy do wniosku, że w tym momencie podziękujemy Ci za współpracę.

66H - VIP

Miesiąc jak każdy inny - bezbłędny (z wyjątkiem braku jednego głosu ;)). Brak zarzutów, skarg, czy jakichkolwiek negatywnych akcentów.

12H

Od pewnego czasu Twoja aktywność w znaczącym stopniu spadła.. Nie wiem czym to jest spowodowane i oczywiści nie mam zamiaru wnikać, lecz nieobecności nie było zgłaszanej. Punktów do tabelki nie widzę sensu dawać, jeżeli dalej aktywność będzie taka jaka jest, to wtedy podejmę dalsze kroki. To potraktuj jako ostrzeżenie.

38H

Bardzo dobrze się sprawujesz, żadnych zarzutów czy skarg, głosowanie na wysokim poziomie. Nic dodać, nic ująć.

21H

Szału nie ma, lecz wszystkie obowiązki wykonujesz prawidłowo. Mógłbyś się częściej pojawiać w wolnych chwilach na serwerze. ;)

72H - VIP

Nie spodziewałem się takiej ilości godzin w Twoim wykonaniu.poggies Tak czy inaczej, jak u niektórych wyżej, wszystkie obowiązki wykonujesz bezbłędnie, co za tym idzie, żadnych skarg czy problemów związanych z Twoją osobą - nie było. Oby tak dalej.

20H

Uprawnienia masz od 5 dni a i tak udało się wbić próg godzin. Oczywiście on Cię w takim przypadku nie obowiązuje, ale duży + dla Ciebie za to. Nie mam nic więcej do napisania, ponieważ jesteś z nami od 5 dni.

9H

Na samym początku napiszę, że godzin w ciągu całego miesiąca miałeś 105!!, ale na uprawnieniach administratora jesteś 9. Więcej o Tobie powiedzieć nie mogę, bo zbyt krótko masz uprawnienia.

UBT:

3H

OPIEKUNOWIE SEWERA:

21H

34H

Po odbiór VIP'a zapraszam do

.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Pozytywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.