Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Mam dylemat w sprawie zakupu kompa i dokupienia podzespołów. Mam numer:

1.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Gdybym miał go wybrać to doczego dopłacić? (Kwestie systemu operacyjnego sam załatwie)

2.

-||-(-||-)

Mój budżet to 620 zł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Do czego ten komputer ma być? - gry, multimedia, praca, inne?
2. Jeżeli gry - to jakie, jeżeli praca - to jaka?
3. Za wszelką cenę chcesz gotowca, czy składak też będzie?
4. Jakie masz wymagania.
Trzeba mieć z tyłu głowy, że ewentualne upgrade będą Cię kosztowały zmianę całego stanowiska. 
A tak co do nich na wstępie: Drugi ma integrę, to zapewne w grach będzie się dławił.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

21 godzin temu, 71. napisał:

1. Do czego ten komputer ma być? - gry, 
2. Jeżeli gry - to jakie, jeżeli praca - to jaka? Gry np. CS:GO, GTAIV, CS1.6, i praca czyli montowanie filmów
3. Za wszelką cenę chcesz gotowca, czy składak też będzie? Mnie to obojętnie 
4. Jakie masz wymagania.
Trzeba mieć z tyłu głowy, że ewentualne upgrade będą Cię kosztowały zmianę całego stanowiska. O to się nie martw ;)
A tak co do nich na wstępie: Drugi ma integrę, to zapewne w grach będzie się dławił. Dzięki za info

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

składaka? chyba złomka za taką cenę moim zdaniem nie ma sensu, dla przykładu - mój złom kosztował mnie 350zł, obudowa jakby ją ktoś po schodach zrzucił, niby daje radę z grami ale jednak czasem odpali się "pralka" i buczy jak je*niety, na forum też pytałem o chłodzenie do grafiki, bo było na dojechaniu i się zepsuło. Załóżmy, że on sobie kupi coś w tych cenach i co? za parę miesięcy będzie kaput.

Jeżeli chcesz kupić coś na rok, czy trochę dłużej to bierz jeden z dwóch (proponuję pierwszy), ale licz się z tym, że to są te mniejsze obudowy, więc dokupienie jakichkolwiek części będzie problematyczne. CS:GO jak i 1.6 nawet na najgorszych gównach chodzą więc na to nie patrz, nie wiem jak z GTA IV, ale  jeśli mogę Ci coś doradzić to polecam do takiego komputera dokupić sobie dysk SSD, bo prawdopodobnie im pełniejszy będziesz miał dysk, tym mniej fps (mój taką logikę wykazuje). Dziwi mnie tylko cena z dyskiem 120 a 250 XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

złom wiedźmin 3 na średnich z 30 fps'ami. 

Nie no, lepiej brać gotowce aby robiły 30 fps ale w csgo, w końcu za rok zmieni. Masz rację (y)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

chyba jest różnica między 500zł a 650zł, nie wiem czy on chce coś dokładać, ale nawet jeśli zapraszam do poszukania sobie tych podzespołów w tych niby "zajebistych" komputerach do 600zł... z tego co pamiętam wychodzi jeszcze drożej... licz się też z tym, że typy co to składają mają o tym ogromne pojęcie, a autor tematu na takiego mi nie wygląda

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W dniu 2.01.2019 o 03:16, Bartekggg121 napisał:

Mój budżet to 620 zł

12 godzin temu, ~fl0w. napisał:

chyba jest różnica między 500zł a 650zł

Przeglądamy ten sam temat? feelsbadman

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

ups, przeoczyłem, ale reszta pasuje ;)

Udostępnij tego posta