Skocz do zawartości

Sprawdź teraz

Sprawdź nasz nowy serwer - 4FUN IP: 4fun.cs-reload.pl:27185 -> POŁĄCZ

ZBIÓRKI ORAZ KONKURS  ->ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ

71.

[ZBANOWANY] [Demko] CIOS Snax [+plagiaty]

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pytań, wiedziałem, że odpalony to nam nikt nie wierzył :D A po drugie steam Dni od ostatniej blokady: 23  więc przesiadł się na ns'a. Kończmy jego temat, bo to jest śmieszne. Jak nie dostanie perma za te wszystkie akcje to się zawiodę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

na prośbę 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

1uhadNq.png
bany:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

04:22 -> Kompletnie nie wiem o którą nogę tu chodzi, nic tam nie widzę. Strzelał w typa za bramą, bo jako jedynego go widział. Kiedy schodził zobaczył model za skrzynią. Normalna akcja. -

05:05 -> Tutaj fakt, zamiast wcelować się na gale jak każdy normalny gracz, popatrzył przez bramę w stronę modelu. Mniej więcej się to pokrywa timing'owo, ale wcześniej widział, że ktoś jest na zielonych zanim ściągnął typa z ciemni. Według mnie, było by to czyste, gdyby próbował oddać strzał skanujący na cyfra. +/-

05:47 -> Dziwna akcja, zaczął broić na raz, potem zwiał za zielone, praktycznie zagrał to tak, jakby wiedział, gdzie kto jest, co do kroku.

06:50 -> Tutaj akurat śmieszne +bxd Wcelował się przez okno (ścianę), wyłączając zoom'a zaraz po tym, jak Perszing wrócił do trupa.

07:27 -> Ten mid, to okej dziwne, że nie sprawdził na takim poziomie gry jaki reprezentuje, ale czy to o czymś świadczy, hmm.. Gdyby to mu się zdarzyło 2-3 raz, to nie. Ale często ma akcje, w których sprawdza miejscówki, tylko wtedy kiedy ktoś stoi w danym miejscu. Patrząc na to demo, jest to czyste, na jakieś 5 pozostałych, które patrzyłem, już nie. Dalej o tym, że popatrzył na model, była to jedyna miejscówka, którą widział i mógł ktoś tam stać, więc tu bym nie pisał, że wcelowany na model. Jedynie nienaturalne w tej akcji jest, to, że rzucił tego granata w inne miejsce gdzie stał. Patrząc, że sam tak robię czasami, że rzucam w to miejsce gdzie ktoś może uciekać. Szedł powoli po granacie, bo pokazało mu obrażenia (zapewne w sporych ilościach) i stąd wiedział, że musi być bliżej dolnego niż górnego. +/-

8:20 -> Jeżeli rushuje dolnego, to wiem, że timing'owo, spotkam rush'ującego TT najpóźniej na końcu schodów + nie wspominając, że słyszał Was jak już wbiegliście do górnego. Dla mnie to jest czyste. -

10:40 -> To było dziwne, że zlał piach, gdzie widział dwóch na długiej + normalny gracz byłby pewny, że minimum jeden zwiał do piachu. Snax do końca z uporem patrzył za modelem koło anarchii, można to tłumaczyć w taki sposób, że postawił wszystko na jedną kartę patrząc w stronę anarchii... Ale to, że olał piach i pewnie poszedł za fragiem podchodzi prawie pod całkowicie spaloną akcję. Kiedy gracz wychodził z piachu, nagle wcelował się do prawej, gdzie mało osób tak robi. ++/-

10:48 -> "Za dużo TT zginęło, zginę jak bot i chill" xd 

11:08 -> To już akurat znowu bekowe +b. Kiedy wychylał "schodkowo" ani razu nie sprawdził, gdzie może cyfer być a i tak wiedział. Po tym jak było słychać strzały, średnio to wywnioskować można, do takiej precyzji z jaką on to zrobił. xd 

11:22 -> Ładnie wyczekał, elegancko, pech chciał, że zapomniał przeładować. +/-

Pozwolę sobie wrzucić jeszcze jedno demo a właściwie akcje z niego, która jest spalona, jeszcze bardziej niż te wyżej (niestety jeden "pewnieczek" na całe demo).

Całe demo, może nie jest jakoś nadzwyczaj podejrzane, ale rozpiskę też wrzucę o ile ją znajdę. xd 

Wybaczcie, za słownictwo "kolokwialne", lecz pisałem to z kimś na priv.

10:30 -> Widział, że wbijają górę + słyszał spadochron. To, że poleciał po modelu bardziej fart + na sam koniec słyszał te 2 kroki po śniegu -b
10:59 -> Biegli jak słonie po zamku, słyszał ich
-b
11:51 -> Nie widział, najpierw były jakieś 2 kroki po śniegu na prawo, potem celownik poleciał + jak bot, bo ja jak zawsze tam wybiegam to wcelowany, on nawet wcelowany nie był
-b
14:08 -> Tutaj jest +b i to bardzo, aczkolwiek spróbuje go na siłę wytłumaczyć.
Nie no, ni ch*ja, się nie da.

To jest mocno spalona akcja.
Akcja na monitorach clear, bo było wiadome, że tam będzie na niego czekał.

Reasumując, po tych wszystkich demach, skargach itd. + 3 spalonych akcjach spośród w/w dem, jestem za tym, by nałożyć bana na tego gracza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

6:50 pepega 

7:27 normalne, że przy tylu żyjących nie sprawdza się mida xDD 

11:10 bezczel 

go ban ezclap 

z pozdrowieniami CIOS Snax! pepegapepegapepegapepega 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Postanowiłem wypisać te najbardziej spalone akcje bo resztę da się jakoś wytłumaczyć

6:50 Ewidentne WH +

7:27 Ten nade niezły +

10:50 zamiast patrzeć tam gdzie był przeciwnik który mógł go zabić spojrzał w piach +

11:10 To akurat takie +/bo oglądam bez wh 

BAN

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Pozytywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.