Skocz do zawartości

Zgłoś błąd
Av3Ngi$

[Rozpatrzone negatywnie][Admin Testowy] [Av3Ngi$]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

SteamID: Brak ;)

Serwer: Only DD2

Link do Twojego GT: https://www.gametracker.com/player/Av3Ngi%24/193.33.177.111:27015/

* Kilka zdań o sobie: Witam. Mam na imię Łukasz, aktualnie studiuję w Poznaniu, w cs 1.6 gram od 7 roku życia (14 lat) co przekłada się na znajomość wielu cheatów, admina miałem sporo razy na różnego typu serwerach od FFA aż po same HNS'y. Lubię spotykać się ze znajomymi, oglądać ciekawe filmy w szczególności z gatunku horror, pracuję oraz się uczę.

** Doświadczenie: Trudno powiedzieć. Znam cheaty od wh, aima,sh, po paczki modów typu bad boys itd, oprócz tego dochodzą wspomagacze teoretycznie nieprzydatne na serwerach ffa takich jak auto bh, auto strefy, które również są bardzo ważne do niwelowania mimo różnych opinii. Admina dawno nie miałem jednak podstaw się nie zapomina, jak jazdy na rowerze :) Myślę że jak dostanę szansę postaram się dowiedzieć wszystkiego o amxmodmenu.

Sprawny mikrofon: TAK/NIE - Trudne pytanie, mikrofon mam sprawny, mogę rozmawiać na ts, skype i innych komunikatorach, jednak w samym cs mi on nie działa. (Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły dlaczego proszę o wiadomość prywatną).

Czy masz aktywną usługę na serwerze: TAK/NIE - NIE

Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego:  TAK

***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: TAK

Kontakt: Forum, podczas gry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

1. Pierwsze przejawy grania powyżej ok. 15 minut  15 dni temu

Jednak to GT twoje jest masakrycznie dziurawe, sam na serwerze widziałem cię raz 

+ z moich obliczeń z tych ostatnich 15 dni wychodzi  ok 8 godzinek

jak popatrzeć daleko w historie to tam masz to 45,71 godziny, ale to nie w ostatnich dniach,

liczy się aktywność, popraw ją graj regularnie a nie co kilka dni, wiadomo że możesz nie mieć czasu lub coś, każdy człowiek, ale jak startujesz na admina to staraj się przebywać na serwerze regularnie, 

2. kultury nie oceniam, bo mało z tobą spedziłem czasu, może z dziesięć minut,

jeżeli nie zapoznałeś się z regulaminem serwera jeszcze to zachęcam 

staraj się wyróżniać z tłumu, lecz w sposób pozytywny a nie negatywny, jeśli widzisz jakiś brak przestrzegania wyżej regulaminu to pisz do admina na [email protected]

3. spróbuj zrobić coś w sprawie mikrofonu

mikrofon nie jest tak aż wymagany, bo masz klawiature prawda, ale czasem gracze nie widzą tego i trzeba coś powiedzieć na +adminlisten , (na tych gorzej zachowujących się warknąć :) )  pogmeraj, poszukaj poradniki,posprawdzaj ustawienia może to cos da

4. zachęcam do przedstawinia się troche na forum, oswojenia trochę ze społecznością, chętnie udzielać się, zainteresować forum, aby bliżej poznać taką osobę ;D 

5. z przyjęciem cię na admina masz obowiązek oddawania głosów na serwery, ale można zacząć już przed (bo administracja ma do tego słabość xd ) 

PORADNIK :

GŁOSY:  

POPRAW KILKA RZECZY  I  Z CHĘCIĄ ZAPRASZAM DO SKŁADANIA PODANIA ZA TYDZIEŃ / DWA 

trzymaj kulture oraz przestrzegaj regulaminu na serwerze, lecz nie podlizuj się administracji, ale też nie bądź szarym graczem hehe

NIE,    a i po pierwszy podaniu nie odpuszczaj jak inni !! mam nadzieje że zobacze tu niedługo podanko w którym będe 100% tak

JAKO KOLEJNY przyszły obowiązek masz wypowiedzenie się na temat podań, możesz zyskać kolejnego plusika:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Na moje oko wszystko z tobą jest w porządku, ale nad GT to byś musiał troszeczkę popracować. No druga sprawa faktycznie, nigdy cię przez mikro nie słyszałem. Na stałego oczywiście steam, będzie tobie potrzebny, także postaraj się go kupić. Musisz po prostu więcej grać !!! Jestem na Nie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem, że to moja wina, bo mało gram, ale no słabo Cie kojarzę, widzę, że wyżej również ten problem, więc no. Jeżeli już chcesz być adminem, to pokaż się z dobrej strony, graj troszkę więcej i daj się poznać innym graczom. Doświadczenie masz, bo adminem już byłeś, podanko ładne, (również lubię horrory!!), aktywność do poprawy i następne podanie powinno być przyjęte! No narazie jestem na NIE. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przyznam szczerze, że ani razu nie widziałem Cię na serwerze. Może wynika to z codziennych zajęć, gdzie po prostu się mijamy lub z powodu Twojej niskiej aktywności. Tak czy owak nie miałem możliwości poznania Cię, więc nic o Tobie powiedzieć nie mogę, natomiast aktywność mówi sama przez się więc również jestem na nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Co do Ciebie kolego to zacznijmy od tego , że GT twoje jest lepsze od dwóch innych kandydatów co złożyli podanie. Chociaż nie powiem , że mógłbyś je poprawić na lepsze. Steam brak , ale na adminie testowym nie potrzebny , jednak że jak będziesz chciał składac na stałego to musisz mieć steam. Wiek jak najbardziej dobry. Spalonych graczy umiesz odróżnić od dobrego gracza co zresztą sam napisałeś w znajomości AMX. Amx jak nie będziesz ogarniał to zgłoś się do któregoś z adminów to wytłumaczymy tobie podstawowe komendy na początek. Kulturę masz bo jakoś nie słyszałem żebyś przeklinał przy mnie i innych. Jestem na TAK. Mam tylko nadzieję , że nie znudzi Ci się granie jednej mapy ciągle i zostaniesz z nami na dłużej.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Bardzo mało grasz. Przez ostatnie 4 dni w ogóle nie było Cię na serwerze. Daj się poznać graczom, adminom i wtedy spróbuj ponownie swoich sił, w tej rekrutacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Negatywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami, zespół CS-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.