Skocz do zawartości

Zgłoś błąd
WhY ?

[Rozpatrzone pozytywnie][Admin Testowy] WhY ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: WhY ?

SteamID: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

STEAM_0:0:454589683

Serwer: Only DD2

Link do Twojego GT:

(trochę słabe przez ostatnie kilka dni, ale to z powodu grania na innych nick'ach)

* Kilka zdań o sobie: Bartek, 21 lat. Mieszkam w malowniczej wsi Jaworzynka ;p aktualnie zasypanej po brzegi śniegiem. Interesuję się sportem, militariami oraz od czasu do czasu lubię sobie popykać w gry.

** Doświadczenie: Bez oszustw - menu amxx znam, a ponadto jakieś podstawowe komendy. Ostatnio bawiłem się w to 4 lata temu także szału nie ma, aczkolwiek szybko się uczę.

Sprawny mikrofon: TAK

Czy masz aktywną usługę na serwerze: TAK

Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego: Tak

***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: Oczywiście

Kontakt: Steam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

LongeR - nieobecność

aktywność : do poprawy, bo ostatnie sewen dejs takie  ŚREDNIE , tak to widziałem na serwerze nie raz, znam trochę (bardziej troche z kilku mixów ale to nic xd ) 

mikro masz, z tego co kojarze, to chyba lubisz sobie wybuchnąć? jeżeli źle kojarze to popraw mnie na priv to to zmienie :D

tak samo jak u pozostałych

zaczznij się bardziej interesować forum i serwerem zewnątrz

GRANIE NA SERWERZE TO NIE WSZYSTKO BY DOSTAĆ ADMINA !!

głosuj na serwerek chętnie, a zyskasz pozytywne opinie u administracji ;D

kultura raczej w miare poza tym co napisałem nieco wyżej

nadrób GT, daj sie bardziej poznać wchodzć na forum, odwiedzaj (najbardziej dział DD2 oraz 

)

MOŻESZ ponadto wypowiedzieć się w podaniach innych osób co jak dostaniesz admina stanie się twoim obowiązkiem 

Steam jest, ja JESTEM NA testowego admina na tak, mam nadzieje ze nie pożałuje, pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Nie wiem dlaczego składasz podanie kiedy gt takie dziurawe, przecież były dni kiedy widywalam Cie codziennie na serwerze, ale no Twoja decyzja. Kulturalny gracz, niełamiący regulaminu, inni gracze Cie lubią, problemów się sprawiasz, więc gites majonez. Jestem na tak, tylko no popraw aktywność. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kulturalny, ogarnięty, komunikatywny gościu. Nikt nie jest święty i czasem każdemu zdarza się wyrzucić mięsem na patelnie. Grasz praktycznie codziennie, z tym, że tak jak wspomniałeś na innych nickach co jest błędem dobrze wiesz, że godziny się nie sumują z tych innych nicków. Liczy się ten na, którym aktualnie grasz. Także no pamiętaj o tym, jeśli jeszcze Cię nie poinformowano, bo przecież jak ktoś będzie robił raport adminów to nie będzie jak cep patrzył 3,4 linki do GT cholera gdzie ktoś gra na serwie. Jakby tak każdy opiekun miał sprawdzać po kilkakroć danego gracza i sprawdzać 50 GT z 10 adminów to by szału dostał xD Także no, jeśli już wyjaśniłem to nie gryzmoląc już więcej - jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Why? Co do Ciebie to mogę powiedzieć , że GT nie jest jakieś dobre ale plus masz taki że sam się przyznałeś , że jest kiepskie. Spalonych graczy od dobrych potrafisz rozróżnić , kulturę masz i ją posiadasz bo nigdy nie słyszałem żebyś przeklinał przy mnie. Steam masz co jest plusem lecz na adminie testowym nie musisz go posiadać lecz na stałym tak. Amx napisałeś że znasz więc przypomnienie nie będzie dla Ciebie jakimś trudem zawsze możesz napisać do jakiegoś admina o przypomnienie. Ogólnie mówiąc jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Dobry kandydat na admina. Ogarnia wszystko co potrzeba. Kulturę posiada, cóż więcej mogę powiedzieć, jedyne co by mnie trapiło to GT , ale wiem że gra na innych nickach była. Na Testowego jak najbardziej dałbym szanse Masz moje Tak 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podanie, co do którego nie mam wątpliwości. Jesteś ogarnięty, miałem okazje zamienić z Tobą kilka zdań. Co do luki w GT, wiem, że jest to spowodowane innym nickiem/nickami a jeden z nich, to na pewno BOT Hiacynt. ;) Mix'y często grywasz, miły, komunikatywny. 

Tak więc od dziś zaczynasz okres testowy. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Temat został zamknięty przez moderatora forum

Pozytywwie

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (nick + hasło).

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - 

Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.