Skocz do zawartości

Zgłoś błąd
Jonuś

[Rozpatrzone pozytywnie][Admin Testowy] Jonuś

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Jonuś

SteamID: STEAM_0:0:3575590 

Serwer: Only DD2

Link do Twojego GT: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

(ostatnio mało i w kratkę, czas musiałem poświecić na coś innego niż grę)

* Kilka zdań o sobie: Mam na imię Norbert, aktualnie studiuje w Olsztynie. Jeżeli to kogokolwiek interesuje to pochodzę spod Łomży. Jedno z moich hobby to wędkarstwo (ostatnio wpadł Sum 9kg), lubię z bratem wypłynąć na dzikie wody Narwi :). Nie uprawiam regularnie sportu, ale lubię pograć w piłkę czy też poćwiczyć na siłowni.

** Doświadczenie: Kiedyś się tam miało swój serwer, ale to jeszcze przed CS:GO, więc amxx menu do przypomnienia.

Sprawny mikrofon: TAK

Czy masz aktywną usługę na serwerze: NIE

Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego: TAK

***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera:  TAK

Kontakt: STEAM , TS

Odnośnie głosowania to widziałem post u [Av3Ngi$] i zagłosowałem.

#Poprawione

Edytowane przez Jonuś

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

LongeR - nieobecność

co do aktywności na serwerze, widywałem nieraz, kojarze, w miare sie zachowywałeś, a przynajmniej z tego co JA widziałem

ostatki na GT takie w kratke ale miesiąc do tyłu już lepiej, nie trać regularności, staraj sie podnieść troche minutek do góry i będzie Git

jak wspominałem kultura raczej jest, na [email protected] coś też mi sie zdaje że widziałem zgłoszenia, na mikro też kojarze 

JEDNAK:

Podanie na odpierTol się,  kilka zdań, to nie jedno rozwinięte !

nic o tobie niewiemu oprócz tego, że miałeś dawniej swój serwer cs 1.6 i stutdiujesz w Olsztynie  ZA MAŁO

tak jak w poprzednim podaniu  (drugi raz to samo pisać nie chce mi sie wiec kopiuje)

zachęcam do przedstawinia się troche na forum, oswojenia trochę ze społecznością, chętnie udzielać się, zainteresować forum, aby bliżej poznać taką osobę 

z przyjęciem cię na admina masz obowiązek oddawania głosów na serwery, ale można zacząć już przed (bo administracja ma do tego słabość xd ) 

PORADNIK :

GŁOSY:  

JAKBY przyszły admin to też masz obowiązek wypowiadać się u innych, możesz zyskać kolejnego plusa pisząc swoje zdanie na temat podań:

ŻEBY DOSTAĆ ADMINKA NIE WYSTARCZY BYĆ, CZY GRAĆ NA SERWERZE, TROSZKĘ TRZEBA SIĘ POSTARAĆ, możesz zmienić troszkę podanie to może zmienie zdanie

Widzę że oddałeś głosik, chyba ci zależy, widze że na serwerze teżsie pojawiłeś, nie widze przeciwskazań w takim razie, 

Kolejny admin wziął nieobecność, mało aktywnych (ja też słabo)

po namysłach jestem na TAK nie zmarnuj tego hehe

:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

• Spokojny,
  • opanowany
  • bezsprzeczny
  • doświadczony
  • i takie tam

Reasumując jedynie co, to obyś tylko aktywność trzymał na poziomie. Reszta same + Jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jonuś co do Ciebie GT jakoś nie powala , ale jak by zliczyć mixy grane to by ładnie to GT wyglądało. Gracza odpalonego od normalnego odróżniasz bardzo dobrze bo nie raz zgłaszałeś na [email protected] , wiek jak najbardziej dobry , steam masz , kulturę tak samo masz i pilnujesz jej no chyba jak to wiadomo , że ktoś Cię zabije to człowiek nie raz wybuchnie jakimś brzydkim słowem. Amx w razie w to zgłoś się do któregoś z adminów to przypomnimy tobie , bo to tylko chwilka. 

Jonuś ja jestem na TAK 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Jeśli chodzi o ciebie Jonus to GT nie powala, ale jesteś człowiekiem poukładanym. Steam posiadasz, kulturę również. Na serwerze taka ostoja spokoju, ja osobiście bym ci szansę dał także jestem jak najbardziej na tak 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grasz dużo, na serwerze jesteś rozpoznawalny. W mojej obecności nie zdarzyło Ci się "wybuchnąć" i mam nadzieję, że nie będzie miała miejsca taka sytuacja. Po mimo różnych zdań, postanowiłem dać Ci szansę, więc jej nie zmarnuj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Temat został zamknięty przez moderatora forum

Pozytywwie

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (nick + hasło).

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - 

Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.