Skocz do zawartości

Sprawdź teraz

Powrót do żywych  -> KLIK

Problem ze skinami?  -> ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ

ZwIaDoWcA

[Rozpatrzone pozytywnie][Admin TS3] ZwIaDoWcA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ZwIaDoWcA
Jak często jesteś na naszym TS3?: powiedzmy że 6 dni na 7 xd
Znajomość TeamSpeak: podstawy, a reszty się douczę 
O sobie: Witam większość osób  mnie zna ale dla tych którzy mnie nie znają to mam na imię Krzysiek i mam 33l 
mam nadzieję że przyjmiecie mnie w swoje szeregi 

Dlaczego chcesz zostać Adminem TS3? Siedzę często na TS i pomógł bym innym adminom 
Kontakt: TS3 / steam i co poniektórzy FB 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ci co znają lepiej Zwiadowce, wiedzą, że to odpowiedzialna osoba, która potrafi zapanować nad "energiczną" młodzieżą. Myślę, że przy pomocy obecnych adminów ogarniesz techniczne sprawy dot. ts'a i sobie bezproblemowo poradzisz. Na serwerze trzymasz zawsze porządek, więc jestem w 99,9% pewny, że tak również będzie w przypadku ts'a.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Opanowany z poczuciem humoru. Codziennie widzę go na ts. Chętny do udzielenia pomocy. Nie wdaje się w zbędne dyskusje. Admini ts3 pomogą, Ci ogarnąć te bardziej zaawansowane sprawy, skoro podstawy już znasz. Człowiek wprost idealny, na owe stanowisko. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Codziennie widzę na tsie, kultura na wysokim poziomie. Miałem okazję nie raz pogadać z owym kandydatem także wiem, że jest to odpowiednia osoba na to stanowisko. Życzę powodzenia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry kandydat na to stanowisko. Na ts'ie praktycznie codziennie po kilka godzin. Ogarnięty i miły. Jestem na tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba najlepszy i najbardziej opanowy człowiek na sieci, nic go nie rusza (wiem bo próbowałem) i moim zdaniem nadaje się na admina ts3. Zobaczymy jak sobie poradzisz, więc szanse ja bym mu dał :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Ja tam jestem za, widzę Cię często na TS, wydajesz się na ogarniętego, pamiętam Cie jak adminowałeś w 1.6, również bez zastrzeżeń. Myślę, że jesteś w 100% dobrym kandydatem, na to stanowisko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

dałeś repke, wiec się wypowiedz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

duża aktywność, NIE DA SIĘ go zdenerwować, kulturka, do pogadania i żartowania, dojrzałość
poradziłby sobie z palcem w...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dojrzały, kulturalny, pomocny i aktywny na TS. Myślę, że jako admin TS na pewno nie zawiedzie. Jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W tej rekrutacji jesteś najlepszym kandydatem na to stanowisko. Znam ciebie od czasów JB i wiem, że sobie poradzisz, umiesz utrzymać porządek na serwerze, nie jesteś wybuchowy i umiesz się zachować, krótko mówiąc - witaj w szeregach administracji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Temat został zamknięty przez moderatora forumPozytywwie

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Z pozdrowieniami, zespół CS-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.