Skocz do zawartości

Sprawdź teraz

Powrót do żywych  -> KLIK

Problem ze skinami?  -> ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ

csNE

[ODBANOWANY] [Skarga] szyszka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: -=SzYCHa=-
IP / SteamID podejrzanego ( screen ): 
#16 "-=SzYCHa=-" 283 STEAM_1:0:607921406   8  2:57:12   36    0     NIE WIEM JAKIE MA IP, GRA NA NON STEAM 
Dowody ( w postaci ss'ów, demka itp.): 
Rodzaj wykroczenia: obraza rodziców

Serwer: dd2

Żaden admin wtedy nie grał na serwerze bynajmniej tak mi sie wydaje. Takze nie wiem jakiego admina tu obraziłem i czy wgl to zrobiłem. Ale on obraził moja mamcie. 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć attachment.

Kolejnosc ssów :  Tam gdzie są dwie 2 w konsoli to poczatek konwersacji a gdzie jedna to koniec

A tutaj ciepła bułeczka:

Edytowane przez csNE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

, mógłbyś wyjaśnić gdzie tu jest obraza? Może ja coś przeoczyłem, ale jedyne co widzę, to "pozdrow stara:)".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Jak dla mnie csNE pierwszy napisał pod tekst prowokujacy jaka iż jego natura." Chłopie ale wpadła skargeczka" a do Piero później niby szycha obraził.  Coś mi się tu nie zgadza. A to nie pierwsza sytuacjia gdy w grę wchodzi prowokacja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakim ty jestes tępym płaczkiem. Sam piszesz na innych od idiotow itp. Dowod niesety gdzieś przepadł ale każdy wie jaki jestes.Do mnie też się czepiałeś i "groziłeś" xD chyba z tydzien temu żebym sie pożegnał z tym serwerem bo co runde dostawałeś w czape i do teraz czekam za demkiem, a co do samej skargi akurat byłem na serwerze i sie pogubiłeś chłopcze bo wszystko się zaczęło od twoich wypocin  "gdzie poszła paka". Oby ci się ferie jak najszybciej skończyły bo gwiazdorzysz tutaj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

popieram, "Nie tylko tu gwiazdorzy" a na pozostałych nie ma już wstępu ja nie rozumiem że Jeszcze ma tu!!  to zaczęło się ode mnie ja dostałem po uszach . Lecz widzę że lepiej 1 takiego za 10innych. Zacytuję " nikt nie przeciwstawi się zdaniu,jak wiesz jakie ma szef. " 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na tych screenach nie widać jakiegokolwiek śladu obrazy, poza nazywania mamy "starą" - co w języku młodzieżowym od ponad 10 lat jest popularnym młodzieżowym określeniem. Również jest to używane jako synonim partnera. Jeżeli rozmowa występowała częściowo na serwerze za pomocą chatu głosowego, to powinieneś załączyć demko, ponieważ nagrywa tam się głos. Obecnie za "pyskówki" nie mogę nadać Bana dla osoby, którą zgłaszasz. 

wiem, że "nienawiść rodzi najlepszych sojuszników", ale jakieś spory osobiste z

nie są tematem skargi.

wylewanie swoich wyrzutów po pozytywnie rozpatrzonej skardze - głównie za wpisy na CB - są tym bardziej nie pożądane, gdyż BYŁY SŁUSZNE. I mam nadzieję, że na tym zakończymy ten temat i więcej razy On się nie pojawi. 

8 godzin temu, Zola napisał:

Jakim ty jestes tępym płaczkiem

Prosiłbym o unikanie podobnych epitetów, ponieważ w tym wypadku one są obraźliwe. Jeżeli gracz jest w sytuacji, która jest regulaminowo zabroniona lub karana, to ma prawo to zgłosić i tyle. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

no dobrze, jeżeli taki jest twój pogląd na tą sprawę to w takim razie to uszanuje. Nie wiedziałem że używanie takich synonimów nie jest zabronione.

Ale czemu chłopaki tak na mnie naskoczyli ej :(  Może oni sami są placzkami najwyraźniej.  

możesz zamknąć temat temat 

podszkol się trochę i zapraszam na dd2

pozdrówcie swoje stare ode mnie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

18 minut temu, csNE napisał:

Nie wiedziałem że używanie takich synonimów nie jest zabronione.

Wczoraj czytałeś regulamin, także ten fragment jest tu niepotrzebny. 

19 minut temu, csNE napisał:

Może oni sami są placzkami najwyraźniej.

19 minut temu, csNE napisał:

podszkol się trochę i zapraszam na dd2

pozdrówcie swoje stare ode mnie 

Uszczypliwości radzę zachować dla siebie, chłopaków pouczyłem post wyżej o tym, ale Ciebie już nie mam zamiaru.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.