Skocz do zawartości

Sprawdź teraz

Sprawdź nasz nowy serwer - 4FUN IP: 4fun.cs-reload.pl:27185 -> POŁĄCZ

ZBIÓRKI ORAZ KONKURS  ->ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ

♕Leo♕

[Rozpatrzone pozytywnie][Admin Stały] [Leo]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Leo
SteamID: 0:1:460295115
Serwer:  GO:MOD
Imię: Łukasz
Link do profilu na banid.pl:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Link do Twojego GT na serwerze:

Doświadczenie:testowy tutaj i na kilku innych sieciach 
Znajomość AMXX(1-10):6,5
Kilka zdań o sobie: a wiec  mam na imię Łukasz mam 18lat chodzę do  trzeciej technikum  interesuje się piłka nożna siatkówka  historia  i rożnymi rzeczami związanymi z elektronika a i oczywiście strażą  gram tu już od dłuższego czasu co prawda miałem odejść  ale jednak coś mnie tu trzyma.
Sprawny mikrofon: TAK/NIE
Czy byłeś karany na serwerach CS-Reload.pl: TAK/NIE
Czy masz aktywną usługę na serwerze (VIP): TAK/NIE
Kontakt: steam, ts,forum,gra

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesteś aktywny,ale nie bardzo Cie słychać,abyś używał tego mikrofonu tak jak wcześniej niby był,ale nie używany praktycznie. No i przy ostatniej sytuacji miałeś wywalone na serwer coś pisałeś nie ładnego i od tamtej pory jakoś nie dałeś zauważyć się pozytywnie byłeś graczem jak każda inna osoba.

@ Edit

Niestety nie mam tego opartego dowodami, bo po tym co pisał wcześniej Leo można byłoby być pewnym że więcej się go więcej nie zobaczy. Generalnie krytykował serwer i mocno miał w niego wywalone głównie chodzi o to co pisał i całą krytykę na serwer szły wulgaryzmy jaki to serwer nie jest .  Pózniej ani nie przeprosił nie zrobił po prostu nic w  tym kierunku aby to naprostować i jakoś wyjaśnić. To tak jakby się nic nie stało. Nic nie robił na serwerze po za faktycznie glosowaniem na niego. Odnosząc się do tego co napisałem wyżej po za głosowaniem jesteś zwykłym graczem który dla mnie nie wyróżnia się z tłumu chodź i wtedy mógłbym dać Ci szansę,ale nie po tym co pisałeś.  Przynajmniej do mnie nie trafiły żadne wyjaśnienia tamtej sytuacji. Po głębszym zastanowieniu jestem na NIE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Leoś, może jesteś cichy na serwerze, ale na okresie testowym nie dałeś sobie w kasze dmuchać. Ogarniałeś ludzi, przy okazji zachowując należytą kulturę. Trochę odwala na CB, nie da się ukryć. Steam jest. JESTEM NA TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kto Leona ma Kazdy Rade Da :) jako Gracz spokojny nie brałeś udziału w żadnej dyskusji Steam Jest aktywny na Forum jako iż na Serwerze  :D odemnie masz  Tak tylko zacznij używac tego Mikro rainbowpls

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

jestem na tak, na okresie próbnym znakomicie sobie radziłeś nie widzę żadnych przeciwskazan żebyś nie został stałym

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oj bym zapomniał jestem na TAK dlaczego ?

Okres testowego przeszedł dobrze ,

Jest aktywny na serwerze ,

Masz Steam , udzielasz się na forum ,

Jedynym takim minuskiem jest to że masz mikrofon a go nie używasz .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Admini są potrzebni, więc Cię przyjmę. Sam wiesz, że "Święty" nie jesteś i staraj się czasami lepiej kontrolować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Temat został zamknięty przez moderatora forum

style="text-align: center;"> Pozytywwie

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (SteamID + hasło).

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - 

Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.